Vítejte...

Vítejte na webových stránkách Společenství vlastníků pro dům č.p. 745 a 746, ul U Elektrárny ve Vraném nad Vltavou. Najdete zde novinky, informace o důležitých i nedůležitých akcích, informace o plánovaných schůzích společenství, fotogalerie a další.

Po přihlášení do registrované sekce máte k dispozici další informace a dokumenty týkající se Vaší bytové jednotky nebo společenství.


Přečerpávací jímka - důležitá informace

Jak jistě víte, tak jelikož jsme níže než čistírna odpadních vod používáme k přečerpání odpadů přečerpávací jímku. V jímce jsou 2 čerpadla s řezacím ústrojím v hodnotě cca 60.000 Kč.
Prosíme ve vlastním zájmu nevhazujte do odpadů žádné hygienické potřeby, textilní ani jiné ubrousky a další věci, které do odpadů nepatří. Hrozí, že se čerpadla zadřou a pak celý dům nebude moci používat vodu vůbec!

Ke škodě na čerpadlech, kterou zaplatíme všichni, zaplatíme ještě vyčištění přečerpávací jímky, které stojí dalších cca 10.000 Kč!

Přemýšlejte tedy důkladně nad tím, co vyhazujete do odpadů! Vlastníky bytů, kteří byty pronajímají prosíme o předání této informace svým nájemníkům.


Zavírání garážových vrat!!!

Prosíme kontrolujte po sobě při odchodu z garáží, zda jsou zavřená garážová vrata! Případně při odchodu počkejte, dokud se vrata úplně nezavřou. Stalo se již mnohokráte, že vrata zůstala otevřená.


Změna čísla účtu společenství!

Od 29.5.2013 má naše společenství nové číslo účtu!
Nový účet byl zřízen u FIO banky a jeho číslo je: 2200424261 / 2010
Prosíme všechny vlastníky bytových jednotek, aby si provedli změnu trvalého příkazu pro platby záloh.

Nový účet byl zřízen za účelem snížení nákladů spojených s vedením účtu a za účelem zrušení poplatků za bankovní transakce. Touto změnou ušetří SVJ cca. 4.000 Kč ročně.


Ostatní

Novinky, kalendář událostí a další informace najdete v sekci informace.
Fotografie týkající se domu a jeho okolí najdete v sekci galerie.
Dokumenty SVJ a zápisy ze schůzí najdete v sekci společenství


 

Společný internet v domě

Máte zájem o internet?

 

Máme společný internet v domě, pokud máte zájem, tak napište a poradíme jak je možno si ho vyzkoušet.

Připojení zajišťuje firma EUROSIGNAL (www.eurosignal.cz) a momentálně je do celého domu připojen tarif  5G-DATA-Profi-2 - 12/8/2 Mbps  (akcelerace/download/upload), agregace 1:2. Cena, která se platí od 1.11.2009 je 2.331,- Kč včetně DPH (pro celý dům). Zájemci o internet se podílejí poměrnou částkou. Nyní cena vychází na cca 150 Kč na bytovou jednotku měsíčně.

Info o navýšení rychlosti internetu:
od 4.12.2018 máme nový tarif 5G-Data - 50/30 Mbps, agregace 1:2

V případě zájmu o připojení nebo vyzkoušení internetu napište na e-mail: svj.vrane@gmail.com, vyplňte jméno a příjmení, číslo bytové jednotky.

Pokud někdo vytíží společný internet tak, že ho ostatní nebudou moci používat bude nekompromisně odpojen a může si klidně pořídit pro svou bytovou jednotku internet vlastní!


Voda a elektrika na společném pozemku

Pokud máte zájem o využívání společné vody a elektriky na našem společném pozemku za domem, prosím e-mail na adresu: svj.vrane@gmail.com, vyplňte jméno a příjmení, číslo bytové jednotky. Po té Vás budeme kontaktovat a po podepsání souhlasu obdrzíte vlastní klíč. 

Rozvod vody na společný pozemek má vlastní vodoměr zaplombovaný od Aquaconsultu a díky tomu se bude hradit pouze vodné a ne stočné. Stejně tak vývod elektriky má svůj vlastní podružný elektroměr a je chráněn jističem s ochranou.

Zjištěné spotřeby při pravidelných odečtech budou odečteny od celkových spotřeb bytového domu a budou rozúčtovány rovným dílem mezi užívající bytové jednotky.


Aktuální předpisy plateb

Informace o bytové jednotce, předpisech plateb a aktuální výši dluhu vedeného u vaší bytové jednotky najdete na stránce http://domy-online.cz . 

Přístupové údaje do tohoto systému obdržela každá bytová jednotka ve svém předpisu záloh.


Fakturační informace SVJ

Název: Společenství vlastníků pro dům č.p. 745 a 746, ul U Elektrárny ve Vraném nad Vltavou
Sídlo: Vrané nad Vltavou, U Elektrárny 745, PSČ 25246
Identifikační číslo: 288 80 579
Právní forma: Společenství vlastníků jednotek
Spisová značka: S 10167 vedená u Městského soudu v Praze

Účet SVJ u FIO banky: 2200424261 / 2010


 

 

AnketaRegistrovaná sekce

Po přihlášení získáte přístup k rozšířeným informacím jako jsou:

- stanovy společenství
- prohlášení vlastníka
- kontakty výbor
- možnost stažení dokumentů
- informace k úklidu
- informace ke schůzím SVJ

Rychlost internetu

Podělte se s ostatními