Nátěr zábradlí na balkonech

4. 9. 2014 0:00:00

Nátěr zábradlí na balkonech

V pátek 5.9.2014 a v týdnu 8. - 12.9.2014 se bude natírat zábradlí na balkonech.

Prosíme proto všechny vlastníky aby odstranili ze zábradlí bambusové a jiné rohožky, které máte na zábradlí připevněny, případně odstraňte nebo posuňte ke stěně i květináče a jiné věci.

Obroušení rezavých míst a nátěr zábradlí bude provádět jeden nebo dva lidé od pana Krajánka, to jen aby jste věděli, že se zde budou pohybovat cizí lidé.

Na balkony v přízemí se dostanou ze žebříku ze země a s jednotlivými vlastníky v horních patrech se pánové postupně domluví kdy budete doma, aby mohli provést obroušení a nátěr.

Pokud se chcete domluvit na konkrétním termínu, kdy budete doma, kontaktujte prosím pana Maxima na telefonu 776 869 992.

Výbor SVJ

 

GR

Hi there very cool website!! Man .. Beautiful .. Amazing .. I'll bookmark your blog and take the feeds also? I'm glad to seek out numerous useful info here in the publish, we want develop extra strategies in this regard, thank you for sharing. . . . . . Juventus tröja

1. 6. 2019 5:00:51, Connors

ZK

Hello! I just wish to offer you a big thumbs up for the great information you've got right here on this post. I will be coming back to your site for more soon.

18. 2. 2020 16:43:33, Bunning
Přidat komentář

Registrovaná sekce

Po přihlášení získáte přístup k rozšířeným informacím jako jsou:

- stanovy společenství
- prohlášení vlastníka
- kontakty výbor
- možnost stažení dokumentů
- informace k úklidu
- informace ke schůzím SVJ

Rychlost internetu

Podělte se s ostatními