Sdělení výboru SVJ k vyúčtování

1. 6. 2010 23:01:03

Sdělení výboru SVJ

1.      V souvislosti s předáním ročního vyúčtování služeb spojených s užívání jednotlivých bytových jednotek, schválením roční závěrky SVJ a možností nahlédnout do zveřejněných (web SVJ) účetních dokumentů zpracovaných účetní firmou sdělujeme, že termín pro uplatnění konkrétních a jednoznačně specifikovaných námitek  je dle usnesení výboru SVJ stanoven do 30.6.2010 včetně.

 2.      Součástí výše uvedeného usnesení výboru SVJ je dále stanovení termínu pro uhrazení dlužných částek vyplývajících pro jednotlivé bytové jednotky z předaného vyúčtování. Poslední den lhůty pro připsání částky na účet SVJ je stanoven na 30.11.2010.

 3.      Dále žádáme majitele bytových jednotek, kterým se bude dle vyúčtování vracet přeplatek, aby zaslali číslo účtu, na který má být přeplatek vrácen a to do 30.6.2010, e-mailem na adresu martin.rom@centrum.cz. Přeplatky budou vráceny do 15.7.2010.

 4.      Pro předcházení nejasností ohledně spotřeby vody a elektrické energie jednotlivými bytovými jednotkami upozorňujeme vlastníky, že dle prohlášení vlastníka (příloha kupní smlouvy každé bytové jednotky) jsou součástí bytové jednotky také prvky měření a regulace tzn. např. poměrová měřidla spotřeby vody.

 Podepsané znění najdete na nástěnkách.

Výbor

EI

Hi my family member! I wish to say that this article is amazing, great written and include almost all significant infos. I would like to peer more posts like this .

18. 2. 2020 17:56:40, Phelps
Přidat komentář

Registrovaná sekce

Po přihlášení získáte přístup k rozšířeným informacím jako jsou:

- stanovy společenství
- prohlášení vlastníka
- kontakty výbor
- možnost stažení dokumentů
- informace k úklidu
- informace ke schůzím SVJ

Rychlost internetu

Podělte se s ostatními