Voda a elektrika na společném pozemku - info

25. 5. 2013 0:00:00

Voda a elektrika na společném pozemku - informace

Informace o stavu:

Informujeme, že již byly zjištěny nezbytné údaje, postupy a podmínky pro vyvedení vody a elektřiny na společný pozemek za bytovým domem. 
Minulý týden také započaly výkopové práce - bylo rozhodnuto, že budou provedeny svépomocí. K dnešnímu dni je hotová necelá polovina. Kdyby měl tedy kdokoli zájem se na dokončení výkopových prací podílet, rádi každého přivítáme - není to však žádná podmínka ani povinnost, ale každý metr je dobrý :-). Kopat se bude možná tento víkend, ale je možno i kdykoli přes týden. V případě zájmu kontaktujte Pavla Štolbu (e-mail: stolba20@seznam.cz, telefon: 734 762 410).

DŮLEŽITÉ: Abychom věděli předběžný zájem a tedy i kolik nechat vyrobit klíčů:

Pokud máte zájem o využívání společné vody a elektriky na našem společném pozemku za domem, vyplňte prosím formulář na hlavní straně našeho webu http://svue.aspone.cz nebo pošlete e-mail na svj.vrane@gmail.com. Až bude vše funkční, budeme Vás kontaktovat a po podepsání souhlasu obdrzíte vlastní klíč.


Informace o provedení a vyúčtování:


Rozvod vody na společný pozemek bude mít vlastní vodoměr zaplombovaný od Aquaconsultu a díky tomu se bude hradit pouze vodné a ne stočné. Stejně tak vývod elektriky bude mít svůj vlastní podružný elektroměr a bude chráněn jističem s ochranou.

Zjištěné spotřeby při pravidelných odečtech budou odečteny od celkových spotřeb bytového domu a budou rozúčtovány rovným dílem mezi užívající (přihlášené) bytové jednotky.

 

Přidat komentář

Registrovaná sekce

Po přihlášení získáte přístup k rozšířeným informacím jako jsou:

- stanovy společenství
- prohlášení vlastníka
- kontakty výbor
- možnost stažení dokumentů
- informace k úklidu
- informace ke schůzím SVJ

Rychlost internetu

Podělte se s ostatními