Voda a elektrika na společném pozemku - info

25. 5. 2013 0:00:00

Voda a elektrika na společném pozemku - informace

Informace o stavu:

Informujeme, že již byly zjištěny nezbytné údaje, postupy a podmínky pro vyvedení vody a elektřiny na společný pozemek za bytovým domem. 
Minulý týden také započaly výkopové práce - bylo rozhodnuto, že budou provedeny svépomocí. K dnešnímu dni je hotová necelá polovina. Kdyby měl tedy kdokoli zájem se na dokončení výkopových prací podílet, rádi každého přivítáme - není to však žádná podmínka ani povinnost, ale každý metr je dobrý :-). Kopat se bude možná tento víkend, ale je možno i kdykoli přes týden. V případě zájmu kontaktujte Pavla Štolbu (e-mail: stolba20@seznam.cz, telefon: 734 762 410).

DŮLEŽITÉ: Abychom věděli předběžný zájem a tedy i kolik nechat vyrobit klíčů:

Pokud máte zájem o využívání společné vody a elektriky na našem společném pozemku za domem, vyplňte prosím formulář na hlavní straně našeho webu http://svue.aspone.cz nebo pošlete e-mail na svj.vrane@gmail.com. Až bude vše funkční, budeme Vás kontaktovat a po podepsání souhlasu obdrzíte vlastní klíč.


Informace o provedení a vyúčtování:


Rozvod vody na společný pozemek bude mít vlastní vodoměr zaplombovaný od Aquaconsultu a díky tomu se bude hradit pouze vodné a ne stočné. Stejně tak vývod elektriky bude mít svůj vlastní podružný elektroměr a bude chráněn jističem s ochranou.

Zjištěné spotřeby při pravidelných odečtech budou odečteny od celkových spotřeb bytového domu a budou rozúčtovány rovným dílem mezi užívající (přihlášené) bytové jednotky.

 

CK

Fantastic goods from you, man. I have understand your stuff previous to and you are just too magnificent. I really like what you've acquired here, certainly like what you are saying and the way in which you say it. You make it enjoyable and you still take care of to keep it sensible. I can't wait to read much more from you. This is actually a tremendous web site.

18. 2. 2020 18:10:47, Melbourne

QP

Painter And Decorator Gloucester 38 Bruton Way Gloucester GL1 1DA, United Kingdom 01452 223268

2. 6. 2020 12:37:33, Vela
Přidat komentář

Registrovaná sekce

Po přihlášení získáte přístup k rozšířeným informacím jako jsou:

- stanovy společenství
- prohlášení vlastníka
- kontakty výbor
- možnost stažení dokumentů
- informace k úklidu
- informace ke schůzím SVJ

Rychlost internetu

Podělte se s ostatními