Voda a elektrika na společném pozemku - informace a nahlášení zájmu o klíče

7. 8. 2014 0:00:00

Voda a elektrika na společném pozemku - informace a nahlášení zájmu o klíče

Informace o stavu:

Informujeme, že technik ze společnosti Aquaconsult již zaplomboval vodoměr, který slouží k odečtu vody na společnou zahradu. Rozvod vody je tedy kompletní a funkční a budeme platit pouze vodné bez stočného. Nyní se ještě dodělá připojení elektriky a bude komplet hotovo. Zapnout vodu a elektriku na zahradu bude moci každý kdo bude mít klíč. Klíč obdrží každý, kdo se nahlásí a bude se tedy podílet na nákladech za vodu a elektriku. 

DŮLEŽITÉ: Abychom věděli kdo se bude chtít podílet na nákladech a tedy i kolik nechat vyrobit klíčů:

Pokud máte zájem o využívání společné vody a elektriky na našem společném pozemku za domem, pošlete prosím e-mail na adresu: svj.vrane@gmail.com, vyplňte jméno a příjmení, číslo bytové jednotky. Do předmětu dejte "Zájem o vodu a elektriku na zahradě". Po té Vás budeme kontaktovat a po podepsání souhlasu obdržíte vlastní klíč. 

Vyjádření pošlete prosím co nejdříve!

Informace o provedení a vyúčtování:

Rozvod vody na společný pozemek má vlastní vodoměr zaplombovaný od Aquaconsultu a díky tomu se bude hradit pouze vodné a ne stočné. Stejně tak vývod elektriky bude mít svůj vlastní podružný elektroměr a bude chráněn jističem s ochranou.

Zjištěné spotřeby při pravidelných odečtech budou odečteny od celkových spotřeb bytového domu a budou rozúčtovány rovným dílem mezi užívající (přihlášené) bytové jednotky.


S pozdravem,

Martin Rom

Přidat komentář

Registrovaná sekce

Po přihlášení získáte přístup k rozšířeným informacím jako jsou:

- stanovy společenství
- prohlášení vlastníka
- kontakty výbor
- možnost stažení dokumentů
- informace k úklidu
- informace ke schůzím SVJ

Rychlost internetu

Podělte se s ostatními