Vypnutí vody - nefunkční přečerpávací jímka!

7. 1. 2018 0:00:00

Vypnutí vody - nefunkční přečerpávací jímka!

Dnes 7.1.2018 kolem 21:00 byl uzavřen hlavní přívod vody do domu a to z důvodu nefunkční přečerpávací jímky. Zatím nevíme kdo a co hodil do odpadu, ale nefungují obě čerpadla v přečerpávací jímce!

Z tohoto důvodu dokud opět nepotečevoda, tak prosím nikdo nesplachujte a nic nevylévejte do odpadů, protože přeplněná přečerpávací jímka přetéká do garáží!

Až voda poteče, tak můžete opět fungovat jako obvykle.

Servis přečerpávací jímky by měl dorazit zítra v dopoledních hodinách.

Výbor SVJ

Přečerpávací jímka - důležitá informace

Jak jistě víte, tak jelikož jsme níže než čistírna odpadních vod používáme k přečerpání odpadů přečerpávací jímku. V jímce jsou 2 čerpadla s řezacím ústrojím v hodnotě cca 60.000 Kč.
Prosíme ve vlastním zájmu nevhazujte do odpadů žádné hygienické potřeby, textilní ani jiné ubrousky a další věci, které do odpadů nepatří. Hrozí, že se čerpadla zadřou a pak celý dům nebude moci používat vodu vůbec!

Ke škodě na čerpadlech, kterou zaplatíme všichni, zaplatíme ještě vyčištění přečerpávací jímky, které stojí dalších cca 10.000 Kč!

Přemýšlejte tedy důkladně nad tím, co vyhazujete do odpadů! Vlastníky bytů, kteří byty pronajímají prosíme o předání této informace svým nájemníkům.

 

Výbor SVJ

Přidat komentář

Registrovaná sekce

Po přihlášení získáte přístup k rozšířeným informacím jako jsou:

- stanovy společenství
- prohlášení vlastníka
- kontakty výbor
- možnost stažení dokumentů
- informace k úklidu
- informace ke schůzím SVJ

Rychlost internetu

Podělte se s ostatními